شورت زنانه لامبادا فیدی fhideai

ویژگی های اصلی محصول
  • رنگ : آبی, سرخابی, سفید, صورتی, قرمز, مشکی
  • برند : fhideai
  • جنس : گیپور
  • سایز : فری سایز
  • مدل : تانگ
25,000 تومان
پاک کردن

شورت زنانه لامبادا فیدی را می توان یک انتخاب برتر برای بانوان شیک پوش دانست. با پوشیدن این لباس شما حسن سلیقه خود را ثابت خواهید کرد.

وجود طرح گیپور بر روی بدن، چشم ها را نوازش کرده و نمای خیره کننده و مثال زدنی، روی پوست شما ایجاد می کند.

دور کمر تنها پوشش اتصال دو بند به همراه حلقه است. این پوشش کم راحتی بیشتر را سبب می گردد. وجود بند ها به آن یک حالت شیک و فانتزی داده است.

این شورت لامبادا نیلاتن پوشش کمی در قسمت ران ها دارد؛ که مناسب برای خانم هایی که لباس های بیکینی را ترجیح می دهند می باشد. در پشت کار، وجود تنها یک تکه تور، وجود دارد.

در انتخاب انواع لباس زیرها، از روانشناسی رنگ ها نباید غافل شد. ترکیب رنگ های آبی, صورتی, قرمز در این محصول، دست شما را برای رنگ دلخواه باز گذاشته است.

رنگ های تیره مناسب برای افراد با پوست روشن می باشد. خانم های با رنگ پوست تیره، از پوشیدن لباس زیر با رنگ های روشن و شبرنگ غافل نشوند.

این شورت مناسب برای تمامی سایز بندی ها است.  مدل شورت تانگ، از جنبه زیبایی در میان طراحان مد، بسیار مشهور می باشد. پیشنهاد ما ست کردن این شورت با انواع پیراهن های کوتاه، دامن های بلند چاک دار و لباس های جذب است. البته تا جایی که بند های آن از زیر لباس، مشخص نباشند.

همچنین برای روزهای سبک قاعدگی نیز استفاده می شود.

شورت,شورت fhideai,شورت تانگ,شورت زنانه,شورت فیدی,شورت,

نکات شستشو و نگهداری

بهترین دما برای شستن شورت ها، حداقل دما بین ۳۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد می باشد؛ زیرا در دمای بالاتر به بافت پارچه آسیب وارد می شود.

از آن جایی که جنس پارچه گیپور دارای بافتی لطیف و حساس می باشد، آنها را با دست بشویید. برای خشک نمودن از اتو استفاده نکنید. در معرض هوای آزاد قرار داده تا تمامی آلودگی ها از بین بروند.

مواد شوینده ملایم استفاده نمایید.

مشخصات اصلی
رنگآبی, سرخابی, سفید, صورتی, قرمز, مشکی
برندfhideai
جنسگیپور
سایزفری سایز
مدلتانگ
سایر مشخصات
طرح پارچهطرح دار

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها