شورت زنانه لامبادا مدل ۰۲۷۳

ویژگی های اصلی محصول
  • برند : متفرقه
  • جنس : تور
  • مدل : هیپسترز
  • سایز : فری سایز
  • رنگ : مشکی
20,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

شورت زنانه لامبادا مدل ۰۲۷۳ از توری بسیار نرم و لطیف است و همچنین دارای تک رنگ مشکی، پیشنهادی ویژه برای هدیه دادن به همسرتان می باشد.

نمای تور حلقه ای، بر روی بدن، چشم را نوازش می دهد. جنس تور در این محصول، از آنجایی که مانند پر نرم است، هیچ گونه خراشی بر روی پوست ایجاد نمی کند.

در شورت لامبادا توری مدل هیپسترز، کش کمر بر روی باسن قرار می گیرد. فاق آن کوتاه است. مناسب برای ست نمودن با لباس ها و دامن های کوتاه و مجلسی می باشد.

قسمت پشت و در ناحیه باسن، پوشش کمی وجود دارد که راه رفتن و فعالیت زیاد را با آن مناسب می کند. این محصول مناسب برای همه سایز ها می باشد.

برای رعایت بهداشت در قسمت فاق آن، از تکه پارچه نخی برای جذب رطوبت بیشتر استفاده شده است.

در برخی از شورت ها، پارچه داخل فاق تنها از یک طرف دوخته شده و باعث شده تا بعضی از بانوان از آن به عنوان جیب استفاده کنند. توجه داشته باشید که؛ این امر اشتباه است. لطفا پد یا دستمالی در آن فضا قرار ندهید چون که انواع آلودگی ها را ایجاد می کند.

شورت,شورت زنانه,شورت لامبادا,شورت هیپسترز,لامبادا,لباس زیر,

نکات شستشو و نگهداری

مهمترین نکته در شستن انواع لباس زیر این است که؛ آنها را جدا از سایر البسه بشویید. همچنین لباس کودکان را از بزرگسالان نیز جدا کنید. ترجیحا با دست بشویید و در صورت استفاده از ماشین لباسشویی از محفظه مخصوص لباس زیر استفاده کنید.

دمای آب مناسب برای بیشتر الیاف شیمیایی بین ۳۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد است. در دمای بالاتر، فرم و حالت کش دار آنها از بین می رود.

بهترین ماده شوینده،صابون، مایع صابون و شامپو هستند. برای خشک شدن در بیرون از خانه مانند حیاط یا بالکن بگذارید تا هوا به آنها برسد. اتو کشی این شورت توری مجاز نمی باشد.

مشخصات اصلی
برندمتفرقه
جنستور
مدلهیپسترز
سایزفری سایز
رنگمشکی
سایر مشخصات
طرح پارچهتور

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها