شورت زنانه توتن مدل ۰۳۶

ویژگی های اصلی محصول
  • برند : توتن
  • رنگ : زرد, سبز, سرخابی, صورتی, صورتی ملایم, قرمز
  • جنس : نخی
  • مدل : تانگ
  • سایز : فری سایز
25,000 تومان
پاک کردن

شورت زنانه توتن مدل ۰۳۶ یک شورت تمام نخی و بسیار راحت و مناسب برای استفاده در تمام روز و ساعت های طولانی که امکان تعویض لباس زیر را تا آخر روز ندارید.

طراحی و رنگ بندی آن بسیار خاص و فانتزی می باشد. وجود تقریبا تمام شیک و شاد مانند: رنگ های زرد، سبز، سرخابی، صورتی و قرمز، این محصول را گزینه ای منحصر به فرد برای خاص پسندان کرده است.

سایز شورت فری می باشد. تمام نخ بودن جنس این محصول، یک مزیت فوق العاده به حساب می آید. زیرا که جنس های نخی قابلیت جذب رطوبت بالا، و جذب نکردن گرما را دارند. همچنین با کاهش تعریق بدن، بهترین گزینه برای فصل تابستان و گرما می باشند.

این محصول ضد حساسیت است. از ایجاد خارش و سوزش در بدن جلوگیری می کند. قیمت مناسب به همراه کیفیت بالای این محصول خوش قیمت بی‌نظیر می باشد.

خصوصیات بالا به همراه راحتی بسیار زیاد آن، این محصول را مناسب برای استفاده روزمره و و برای فعالیت های سنگین ورزشی نموده است.

مدل این شورت، تانگ است که دور تا دور کمر آن، توسط یک بند پوشیده است. در قسمت ران پوشش کمتری و جود دارد. مناسب برای افراد با ران های پهن است؛ زیرا که رفت و آمد و تحرک زیاد را آسان می کند. می توان با انواع پیراهن های کوتاه و جذب پوشید.

نکات شستشو و نگهداری شورت زنانه توتن مدل ۰۳۶

برای شستشو در لباسشویی از سبد مخصوص شستشو و در حالت تنظیمات برای لباس های حساس قرار بدهید.

دمای آب بین ۳۰ تا ۴۰ درجه باشد. شستشو با دمای آب بیش از ۴۰ درجه، بافت پارچه آسیب می بیند.

می توان با اتو بخار و دمای خیلی کم اتو کرد. برای خشک شدن در فضای هوای آزاد و در زیر نور خورشید قرار دهید. تا باکتری ها از بین بروند.

مشخصات اصلی
برندتوتن
رنگزرد, سبز, سرخابی, صورتی, صورتی ملایم, قرمز
جنسنخی
مدلتانگ
سایزفری سایز
سایر مشخصات
طرح پارچهچاپی

نظر خود را ارسال کنید

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها