جوراب و ساپورت

خرید آنلاین جوراب فانتزی ساده و طرح دار که نوعی از اکسسوری می باشد که برای پوشش پا استفاده می شود. با توجه به جنسیت، کاربرد، رسمیت و رنگ، انواع متنوعی از آنها وجود دارد. این نکته را مدنظر داشته باشید که جوراب را باید با شلوار خودتان ست نمایید.

نمایش دادن همه 11 نتیجه

انواع جوراب

ساپورت و جوراب دارای انواع مختلفی هستند. می توانیم همچنین رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی را ببینیم. از رنگ های نود یا خنثی (سفید، مشکی) تا رنگ های گرم(قرمز ، زرد) . پا یکی از حساس ترین اعضای بدن می باشد که باید به نظافت آن خیلی اهمیت داد. برای پیشگیری از قارچ، ترک پا و بوی بد پا داخل کفش، باید موقع خرید جوراب دقت لازم را داشته باشید تا نوع مناسب را بخرید. با خرید از فروشگاه اینترنتی نیلاتن خیالتان از همه لحاظ از نظر نوع، جنس، طرح و ه...

مچنین صددرصد گیاهی بودن راحت باشد و با اطمینان خرید نماید.

خرید جوراب فانتزی و طرح دار دخترانه به آسانی و بدون دردسر از فروشگاه اینترنتی لباس زیر نیلاتن انجام دهید.

1- جوراب ساق کوتاه

این سبک از جوراب معمولا تا زیر قوزک پا را می پوشاند. ست کردن این جوراب با کفش های اسپرت و راحتی رواج زیادی دارد. جورابهای مچی مناسب برای فصل تابستان می باشند و محبوبیت زیادی در بین جوانان دارد.

2- جوراب یک ربع

این جوراب ها معمولا تا مقداری بالاتر از قوزک پا را پوشانده و به مانند جوراب مچی مناسب برای استفاده با کفش های اسپرت و راحتی می باشد. این طرح از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد.

ساپورت

به جوراب شلورای ضخیم، ساپورت گفته می شود. ساپورت در ایران بیشتر مورد استفاده خانم ها می باشد.  در قدیم ساپورتها به صورت دو تیکه بودند. هر یک بصورت جداگانه برای هر پا پوشیده می شد. ولی امروزه به این نوع، ساق گفته می شود.

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها