شورت زنانه

شورت زنانه را می توان با توجه زمان تماس آن با پوست بدن؛ را مهم ترین بخش لباس زیر زنانه دانست. حالا دلیل اصلی اهمیت شورت زنانه را بدلیل احتمال جذب قارچ و باکتری در کشاله های ران می دانند و باید از حساس ترین نقطه بدن خانم ها با شورت مناسب مراقبت کرد.

پس این نکته مهم را به یاد داشته باشید که برای خرید شورت زنانه باید به جنس و متریال آن توجه ویژه ای داشته باشید تا کمتر عرق کنید و از جذب باکتری و ویروس جلوگیری کنید.

نمایش 1–16 از 46 نتیجه

انواع شورت زنانه

مدل شورت زنانه بسیار متنوع و مختلف است و می توان آنها را براساس نیاز و شرایط شما انتخاب کرد و در نظر داشته باشید که اسم شورت های زنانه براساس مدل و نوع جنس شورت متفاوت است. برخی از این شورت ها فقط زیبایی دارند و نمی توان از این مدل ها در طول روز استفاده کرد چرا که از نظر جنس و طراحی راحت و مناسب نیستند و فقط باید چند ساعت از آنها استفاده کرد مثل کفش های پاشنه بلند که فقط برای مراسم های بخصوصی استفاده می شوند و بعد از مراسم پادرد می آورند....

شورت زنانه اسلیپ : شورت اصطلاحا هفتی و راحت و بهترین مدل شورت را اسلیپ می گویند.

شورت زنانه برزیلی : محبوب ترین مدل شورت که ظاهری شبیه به اسلیپ دارد و این نوع شورت ها از یک طرف باز و یا دو طرف گره می خورند و در زیر لباس های ساحلی و شلوارک ها پوشیده می شوند. شورت برزیلی یکی از راحت ترین شورت ها در بین انواع شورت های زنانه است و به همین خاطر در تعطیلات و سفرهای ساحلی در شهرهای شرجی بسیار کاربرد دارد.

شورت زنانه بیکینی : در تصور اشتباه و در بین مردم عادی به کل مایوهای دو تکه بیکینی می گویند ولی در اصل بیکینی شورت مختص به شنا است.

شورت زنانه کلاسیک : شورت های فاق بلند که بیشترین پوشش را دارند و یکی از قدیمی ترین و راحت ترین مدل ها می باشند. در نظر داشته باشید که هنوز هم از این نوع شورت در شورت مدرن استفاده می شود و دقیقا همان شورت های قدیمی هستند که در بسته های 6 تایی یا 12 تایی می خرید و با هر لباسی می توانید آنها را بپوشید.

البته شورت کلاسیک زنانه را نباید با لباس های نازک و بسیار چسبان بپوشید چرا که خط شورت به راحتی قابل مشاهده است و زیبایی بصری ندارد و این شورت را می توانید در روزهای قاعدگی بپوشید تا راحت تر از همیشه باشید و نگران لک شدن آن باشید.

شورت لامبادا : لامبادا یا بک لس که معمولا خانم ها همراه با لباس های مجلسی و یا با شلوارهای تنگ در مهمانی ها استفاده می کنند.

شورت زنانه استرینگ : یکی دیگر از مدل های بک لس در شورت های زنانه می باشد. شورت استرینگ دو مدل دارد. شورت جی استرینگ و سی استرینگ.

شورت جی استرینگ از یک قسمت مثلثی برای پوشش جلو و یک بند در پشت تشکیل شده است که یک نوار دور تا دور کمر را می پوشاند اما شورت سی استرینگ نسل جدیدی از شورت زنانه است که بدون بند طراحی شده است و با استفاده از فنر مانند انبر در قالب بدن قرار میگیرد.

شورت زنانه پادار : برخلاف تمام شورت های معمول زنانه این مدل، در قسمت ران پا مستطیلی است و تصور خیلی از خانم های این است که اسم این مدل شورت مردانه است و ویژگی شاخص این شورت، پوشش قسمت بلای آن است و شما می توانید از این نوع شورت های پادار در زمان استفاده از دامن های کوتاه و پیراهن های چین دار که امکان بالا رفتن لباس وجود دارد استفاده کنید.

توجه کنید که از این نوع شورت در زمان قاعدگی استفاده نکنید چرا به هیچ وجه مناسب نیست و باعث اذیت شما می شود.

انواع شورت زنانه گوناگون با طرح و اشکال بسیار متنوع و زیبایی وجود دارد. شورت زنانه از یک کش یا بند در ناحیه کمر و همچنین دارای یک پوشش بمنظور کاور اندام جنسی تشکیل شده است. معمولا جنس آن از پنبه درست می شود که قدرت جذب آن بالا می باشد.

انتخاب یک طرح مناسب از میان انواع طرح شورت زنانه، باعث افزایش راحتی و اعتماد به نفس شما در طی روز و انجام فعالیت های روزمره تان می گردد. با خرید اینترنتی لباس زیر زنانه، از سایت نیلاتن، خریدی آسان و مطمئن را تجربه کنید.

  1. شورت پادار – boy short

شورت پادار
شورت پادار

این طرح مانند شورت مردانه در قسمت ران مستطیل شکل است. شورت پادار مناسب برای دامن های کوتاه و پیراهن چین دار می باشد. پوشیدن آن در هنگام پریودی توصیه نمی شود.

2- شورت کلاسیک – classic short

شورت کلاسیک
شورت کلاسیک

یکی از قدیمی ترین و راحت ترین نوع شورت می باشد. دارای فاق بلند است. پوشیدن شورت کلاسیک برای استفاده روزانه و همچنین در دوران قاعدگی، توصیه می شود.

3- شورت هیپسترز / هیپ هاگرز – hipsters short

شورت هیپسترز
شورت هیپسترز

کش کمر دقیقا روی باسن قرار می گیرد و فاق کوتاهی دارد. پشت و جلوی شورت به یک اندازه پوشش دارد. در زیر جین ها و دامن های کوتاه می توان پوشید.

4- شورت تانگ – thongs short

شورت تانگ
شورت تانگ

یک بند دور تا دور کمر را پوشانده و دو قطعه مثلثی، پشت و جلو را می پوشاند. با انواع پیراهن های کوتاه و جذب می توان ست نمود.

5- شورت فرانسوی – french-cut short

شورت فرانسوی
شورت فرانسوی

شبیه به شورت کلاسیک می باشد. در قسمت انحنای دور ران برش بیشتری خورده است و پوشش کمتر دارد. بهترین گزینه برای پوشیدن با شلوارهای فاق بلند می باشد.

6- شورت جی استرینگ – G string short

شورت جی استرینگ
شورت جی استرینگ

این طرح از شورت در قسمت جلو یک برش مثلثی و در پشت پوششی وجود ندارد. کاربرد آن در سواحل و هنگام حمام آب گرفتن می باشد.

7- شورت سی استرینگ – C string short

شورت سی ایترینگ
شورت سی استرینگ

طراحی شورت سی استرینگ بدون بند می باشد و تنها با استفاده از یک فنر مثل یک انبر بر روی بدن ثابت می ماند. در هنگام شنا، حمام آفتاب و لباس شب کاربرد معمول دارد. در زمان قاعدگی از آن استفاده نکنید.

8- شورت چسبنده – Adhesive Pantie

شورت چسبنده

مانند شورت سی استرینگ، بندی ندارد تنها تفاوت آن وجود پارچه و چسب در قسمت جلو و پشت می باشد.

9- شورت گنی – Control Brief

شورت گنی
شورت گنی

پوشش آن، کل شکم تا قسمت بالایی ناف می باشد. و قسمت نرم شکم را در قالبی خوش فرم قرار می دهد. در دوران بارداری بعنوان فرم دهنده در زیر دامن و پیراهن جذب پوشیده می شود. شورت گنی در دو نوع پایدار و حلقه ای وجود دارد.

10- شورت بدون درز – Seamless Pantie

شورت بدون درز
شورت بدون درز

شورت درزی و یا لیرزی، هیچ دوختی ندارد و تمامی برش های آن لیزری می باشد. شورت لیزری یک انتخاب مناسب برای لباس های جذب و لگ ها می باشد. همچنین با لباس های توری نیز می توان پوشید.

11- شورت برزیلی – Brazilian Brief

شورت برزیلی
شورت برزیلی

شورت برزیلی ترکیبی از شورتهای تانگ و هیپسترز می باشد که 3 مدل زیر را شامل می شود: برزیلی معمولی – برزیلی یک گره – برزیلی دو گره

12- شورت تانگا – Tanga

یک مدل شورت اروپایی می باشد که در قسمت جلویی باریک تر و در قسمت پشت نیز پهن تر از مدل شورت تانگ می باشد. شورت تانگا را می توان در کنار ساحل وبا لباس شب پوشید.

13- شورت ویکینی – V Kini

این شورت از یک گیپور در دور کمر که قابل انعطاف نیز می باشد تشکیل شده است. یک پوشش V شکل نیز دارد که بسیار زیبا و راحت می باشد.

14- شورت چیکستر – Cheekster

با داشتن لبه های پایینی کوتاه در قسمت پشت، مقدار کمی از باسن مشخص می باشد.

خرید شورت توری زنانه

خرید شورت توری زنانه که یکی از زیبا ترین و جذاب ترین نوع شورت های زنانه است را می توانید در نیلاتن تجربه کنید. البته اگر از شورت های توری برای مصرف روزانه و همیشگی استفاده می کنید توصیه می کنیم که به جای شورت های توری زنانه؛ شورت نخی را امتحان کنید و راحتی را از اندام های خود نگیرید و برای زیبایی و تنوع می توانید از شورت های توری استفاده کنید.

خرید انواع لباس زیر زنانه

خرید اینترنتی لباس زیر و شورت زنانه و حس عالی خرید لباس زیر مناسب تن خود را در فروشگاه لباس زیر نیلاتن مرجع خرید شورت زنانه توری و بچگانه و مردانه را تجربه کنید. حالا که اکثر خریدها به خرید اینترنتی تبدیل شده است و یکی از مناسب ترین روش هاست؛

نیلاتن تنوع بسیار زیادی از شورت های مرغوب و باکیفیت را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید با خرید اینترنتی شورت زنانه از نیلاتن تخفیف های فوق العاده و خرید های به صرفه را تجربه کنید.

نکات مهم در خرید شورت برای جلوگیری از عفونت

شورت زنانه زیبایی بدن خانم ها را دو چندان می کند و علاوه بر پوشانندگی بدن باید برای سلامتی نیز نکاتی در انتخاب آن رعایت شود. آلت تناسی زنان بسیار متفاوت از مردان است و باید مراقبت های خاص خود را داشته باشد. به عنوان مثال از شورت هایی که از جنس مناسب هستند و باعث ایجاد قارچ و باکتری نمی شوند استفاده کنید و همیشه باید ابتدا به فکر سلامتی خود باشید.

خب اگر به بازار سر بزنید انواع متنوع و متفاوتی از جنس ها و مدل ها و دوخت های مختلف می بینید. لباس زیر شورت از جنس های نخ، توری و پلاسیک و … تولید می شوند. حالا کدام یک از این ها مناسب است و باید کدام را در اولویت خرید قرار بدهیم. خب جنسی که از الیاف طبیعی باشد مثل شورت های نخی بسیار مناسب تر از بقیه هستند. حواستان به این مسئله باشد که حتما محیط آلت خود را همیشه خشک نگه دارید تا از رشد باکتری ها جلوگیری کنید. تا اینجا شورت زنانه نخی به دلیل جذب رطوبت بالا بهترین رتبه را دارد.

اما مسئله ای اینجا پیش می آید که شورت های نخی مدل های بروز و طراحی زیبایی ندارند و معمولا شورت هایی که نخی نیستند تنوع و طراحی بهتری دارند و اصطلاحا شورت های فانتزی و طرح دار هستند. خب دو مسئله اینجا وجود دارد سلامتی و زیبایی! اگر می خواهید برای مدت کوتاهی از شورت های با جنس پلاستیک و… استفاده کنید اشکالی ندارد اما این نوع شورت را برای مدت طولانی انتخاب نکنید و حتما هم نباید تعویض شورت خود را برای حمام رفتن به تعویق بیاندازید؛ می توانید شورتتان را تعویض کنید تا سلامتی شما کمتر به خطر بیافتد.

اگر می خواهید حداقل ریسک را برای جلوگیری از عفونت داشته باشید شورت خود را به صورت روزانه تعویض کنید و خود را به پوشیدن شورت های نخی عادت بدهید تا روزای پر از شادی و سلامتی داشته باشید.

چرا خانم ها به دنبال شورت زنانه ساده هستند؟

شورت زنانه ساده یکی از پرجستجو ترین عبارات در حوزه خرید شورت زنانه است و بسیاری از خانم ها پوشیدن شورت های زنانه طرح دار را نامناسب می دانند. بیشترین خانم ها این تصور را دارند که اگر شورت زنانه فانتزی بپوشند در روابط خود دچار مشکل می شوند و یا حتی مورد تمسخر طرف مقابل قرار می گیرند اما به هیچ عنوان در دنیای واقعی و بدون ترس به این شکل نیست!

مسئله مهمی که خیلی ها به آن توجه نمی کنند!

زمان استفاده از شورت و لباس زیر است که البته به عوامل مختلفی بستگی دارد اما باز هم حداکثر لباس زیر را 6 ماه استفاده کنید تا تمام جوانب احتیاط را رعایت کرده باشید. جنس پارچه شورت اهمیت بسیار زیادی در عمر آن دارد به عنوان مثال اگر پارچه آن باعث تعریق زیاد و یا خارش و سوزش و… دیگر نشود عمر آن نیز بیشتر است.

سعی کنید شورت هایی را انتخاب کنید که از جنس پنبه باشند تا نرم و خنک و گرم باشد. حتما با خودتان می گویید امکان نداره که هم گرم و هم سرد باشد؛ جنس پنبه به این صورت است که در فصول گرم سال، خنک است و فصول سرد، گرم است.

کارشناسان مجله معروف Good Housekeeping اعلام کرده اند که در 80 درصد لباس زیرهای شسته شده، بیش از 10 هزار باکتری زنده باقی می ماند. باز با این آمارهای جالب نیز بسیاری به شستن مکرر و مصرفی بودن لباس زیر اهمیتی نمی دهند.

از تاریخچه شورت تا وظیفه اش

شورت انسان اولیه

تا حالا به دوران گذشته و انسان های اولیه فکر کردید اگر در فیلم ها و آثاری که ساخته شد و نقاشی ها دقت کنید آن ها هم از پوششی برای نواحی تناسلی خود داشتند چرا که حساس ترین نقاط بدن هستند.

اما حالا که حتی انسان های اولیه اهمیت شورت را می دانستند؛ وظیفه شورت چیست؟ اولین وظیفه پوشیدگی آن قسمت و دومین وظیفه اش جذب رطوبت ناحیه تناسی برای خشک نگه داشتن آن قسمت که باعث جلوگیری از عفونت در آن ناحیه می شود. البته که الزامی برای پوشیدن در حال حاضر نیست اما فواید پوشیدن ۀن بسیار بیشتر از نپوشیدنش است.

بهترین شورت برای اندام شما

بهترین شورت برای پایین تنه

زمانی که می خواهید شورت خود را به صورت اینترنتی خرید کنید باید اطلاعات کافی در مورد اندام خود و شورت مناسب آن داشته باشید.

کمی فکر کنید، وقتی فرم بدن خود را نمی شناسید چگونه می خواهید بهترین خرید آنلاین را انجام دهید! شما باید نقاط ضعف و قوت بدن خود را بشناسید تا با انتخاب مناسب ایرادات را بپوشانید. بیایید مثالی برای شما بزنم؛ آیا می توانید بدون سایز سوتین تهیه کنید! همین مسئله برای شورت نیز هست.

همانقدر که برای انتخاب سوتین مورد نظر خود البته از نظر سایز حساس هستید باید برای شورتتان هم وقت بگذارید.

اندام و پایین تنه خود را بهتر بشناسید

چرا اشکال و انواع مختلفی برای پایین تنه وجود دارد؟

دلایل مختلفی دارد اما مهم ترین ها استخوان لگن، مفصل ران، عرض استخوان لگن و… می باشد. این موضوع برای انتخاب بهترین سطح پوشش شورت برای اندامتان کمک می کند.

خریداران حرفه ای شورت به این مسائل توجه می کنند و تلاش می کنند در بین انواع مختلف شورت در اندازه های مختلف، سبک و اندازه مناسب خود را پیدا کنند. مهم نیست پایین تنه شما چه شکلی دارد، در فروشگاه ما شورت های زیبایی برای اندام شما ارائه شده است.

برای اینکه اندام خود را بهتر بشناسید در ادامه چند نوع از شکل های مختلف پایین تنه را شرح می دهید و شما با مقایسه آن می توانید شکل بدن خود را تشخیص دهید.

مدل قلبی

مدل پایین تنه قلبی به معنای واقعی کلمه شبیه قلب وارونه هستند.

انتخاب کنید که کدام فیلد نمایش داده شود. می توانید با کشیدن فیلدها را به دلخواه مرتب کنید.
  • اطلاعات بیشتر
  • ویژگی ها