دسته بندی انواع سبک شورت بر اساس فرم باسن

انواع استایل شورت براساس باسن

انواع شورت براساس فرم باسن، موضوع مقاله امروز ما می باشد. این مطلب می تواند برای اکثر بانوان مهم و یک مساله چالش برانگیز است. اینکه بتوانند لباس زیری را انتخاب کنند که بر اساس حالت باسن آنها باشد.

بدن هر انسان حالت و فرم مخصوص به خود را دارد و شما با دانستن آنها می توانید لباس های متناسب با بدن خود را انتخاب کنید؛ که هنگامی که آن ها را بر تن می کنید احساس راحتی داشته باشید. هر ساله شرکت The Undie Awards هر ساله یک نظر سنجی در مورد لباس زیر، به جهت بررسی سلیقه های زنان و مردان و همچنین فرم بدن آنها، در کشورهای سراسر جهان برگزار می کند. با جمع آوری این اطلاعات و بدست آوردن آمار خروجی از این نظرسنجی، شرکت های طراحی و دیزاین مد در این زمینه می توانند راحتتر اقدام به طراحی و تولید بپردازند. نتیجه این نظر سنجی برای امسال به شرح زیر است.

آمار نظرسنجی فرم باسن افراد

  • ۸-۱۰%:   افراد دارای باسن آویزان و افتاده هستند.
  • ۱۰-۱۲%: افراد از باسنی صاف و فلت برخوردار می باشند.
  • ۱۱-۱۳%: افراد دارای باسن برجسته (برزیلی) می باشند.
  • ۲۳-۲۷%: افراد باسن شان پهن و بزرگ است.
  • ۳۸-۴۸%: افراد باسن گرد و معمولی دارند(هر نوع شورتی مناسب آن ها است)

با توجه به تصویر زیر براحتی می توانید نوع فرم بدن خودتان را انتخاب کنید.

انواع استایل شورت براساس فرم باسن,انواع استایل شورت براساس فرم باسن,انواع استایل شورت براساس فرم باسن,

در ادامه ما می خواهیم به شما با توجه به انتخاب تان بگوییم که چه مدل شورت زنانه ای را اگر بپوشید در آن احساس راحتی خواهید داشت و دقیقا مناسب استایل شماست.

معرفی سبک های پیشنهادی انواع لباس زیر مناسب هر گروه

افراد بدون باسن:

در این حالت، از آنجایی که برجستگی خاصی در ناحیه پشت وجود ندارد. شورت هایی که پادار هستند و در قسمت ران ها پوشش زیادی دارند برایتان مناسب نمی باشد. 

مدل های پیشنهادی:

این حالت بدنی بهترین فرم و استایل برای پوشیدن شورت های فانتزی که در ناحیه پشت پهلو و ران ها پوشش کمی دارند (cheeky panties) است. اگر استایل تان به این شکل است، بدون شک خودتان را فردی خوش شانس بدانید زیرا که همانطور که گفتم دست شما در پوشیدن انواع مدل های متنوع با مقدار پوشش گوناگون باز است. به راحتی می توانید سبک هایی که در لبه ها، هیچ گونه کشی ندارند را بپوشید. مجددا می گویم که شما بسیار خوش شانس هستید و این نگرانی را هیچ وقت ندارید که رد شورت از روی شلوار یا پیراهن تان پیدا باشد.

انواع استایل شورت براساس فرم باسن,انواع استایل شورت براساس فرم باسن,انواع استایل شورت براساس فرم باسن,

افراد با باسن آویزان:

افراد با داشتن این فرم بدنی، نمی توانند شورت های با لبه های آویزان و رها بپوشند زیرا را لبه های کار همیشه جمع یا لوله می شوند و از روی شلوار یا لباس نمای خوبی را ندارد. باید مدل لباس زیری را پوشید که علاوه بر اینکه پوشش خوبی دارند؛ حالت برجسته بودن را نیز نمایش بدهند. 

مدل های پیشنهادی:

از پوشیدن هر مدل جوراب شلواری های پادار گشاد که کشی نیستند خودداری کنید. زیرا لبه های کار به داخل جمع می شوند و همانطور که گفتیم فر می خورند و جلوه خوبی از بیرون ندارند. سبک های پیشنهادی ما انواع بیکینی ها، هیپسترز بدون پا و لبه بلند، جنیفری و Boy shorts می باشد. در مدل های پادار، باید لبه های کار کاملا کشی باشد که بر روی بدن ثابت بماند و هیچ خطی از روی لباس معلوم نباشد. امروزه شما در بازار محصولات متنوعی را می توانید پیدا کنید که با پوشیدن آنها فرم باسن شما را گردتر و لیفت شده، نمایش می دهند.

انواع استایل شورت براساس فرم باسن,انواع استایل شورت براساس فرم باسن,انواع استایل شورت براساس فرم باسن,

افراد با باسن مدل برزیلی یا برجسته:

اکثر افراد تصور می کنند مدل برزیلی در واقع به افراد با دارای پهلو و ران های بزرگ و خیلی پهن گفته می شود. ولی اینگونه نیست؛ آنها یک باسن معمولی دارند ولی فرم شان دقیقا مانند حباب است گرد کشیده و به سمت بالا می باشد. 

مدل های پیشنهادی:

دراین حالت می توان سبک های تانگ و انواع شورت لامبادا که پوشش کمی دارند و با حالت کشی یک فرم دهی خیلی جذاب و خاص به بدن می بخشند. سبک پادار اصلا توصیه نمی گردد. هر گونه شورت های با پوشش کم و بندی مانند تانگ، جی- استرینگ به شما استایل فوق العاده جذاب می بخشد. تنها باید سبک هایی را بپوشید که نمایی فرم بدنتان را زیباتر از آنچه که هست نمایش بدهد.

انواع استایل شورت براساس فرم باسن,انواع استایل شورت براساس فرم باسن,انواع استایل شورت براساس فرم باسن,

سخن آخر

البته نحوه تناسب جوراب شلواری (شورت، panty) به چگونگی پوشیدن آن نیز بستگی دارد. آیا آن را خوب بالا می کشید؟ آیا نکات شستشو و نگه داری را رعایت می کنید؟ آیا محل نگهداری آنها مناسب است؟ باید تمامی نکات نگهداری از لباس های بیرونی خود را نیز برای انواع لباس زیر رعایت کنید. ارزش شما به لباس زیری است که می پوشید؛ چرا که ارتباط مستقیم با سلامتی و بهداشت تان دارد.